O mnie

Pomysł na stworzenie bloga mówiącego o biżuterii i jej najbardziej znanych producentach nie narodził się w mojej głowie sam. W dużej mierze jest on zasługą moich klientów.

Jako jubiler jestem nie tylko sprzedawcą, ale i doradcą i bardzo często muszę wspierać moich klientów w wyborach o doniosłym, nieomal życiowym znaczeniu.

d4Często jestem wówczas pytany o to, jakim rozwiązaniom powinni zaufać, a jakich się wystrzegać, które firmy znane są jako uznani producenci biżuterii, a jakie bazują dziś przede wszystkim na minionej sławie, trzymanie się od nich z daleka jest więc najlepszym rozwiązaniem.

Za każdym razem staram się obszernie opowiadać o moich doświadczeniach, o tym, co budzi moje uznanie oraz o tym, co mnie martwi. Nie mogę jednak ukryć, że takie podejście już od jakiegoś czasu nie wydaje mi się wystarczające. Skoro więc nie mogę realizować się jedynie poprzez opowiadanie klientom o kolejnych producentach biżuterii, a jednocześnie dysponuję wiedzą, która może im się przydać, dlaczego nie pisać o tym, co wiem? Blog może mieć przecież ogólnopolski zasięg, dzięki czemu będą w stanie pomóc komuś więcej niż tylko mieszkańcom mojego rodzinnego Gdańska.

Z dumą i pewną niepewnością zapraszam więc do lektury licząc na uwagi i sugestie, które sprawią, że ten blog będzie zmieniał się na lepsze.