Dlaczego warto kupować produkty firmy Kruk?

Gdy pytam moich klientów o to, dlaczego decydują się na zakup produktów firmy W.Kruk na ogół patrzą na mnie ze zdumieniem nie wiedząc, czy jestem poważny, czy może próbuję sobie z nich żartować.

e6Jak ich bowiem nie kupować, skoro są piękne, wykonane z dużą starannością i naprawdę modne. Zgadzam się z nimi, jako jubiler potrafię jednak podać także kilka innych argumentów, które sprawiają, że taki krok wydaje mi się w pełni uzasadniony.

Mi samemu w szczególny sposób do gustu przypada to, że niezmiennie są to produkty charakteryzujące się wysoką jakością. Gdy polecam je moim Klientom nie muszę obawiać się o to, że za kilka tygodni zobaczę ich w moim salonie rozgoryczonych nietrwałością korali, bransoletek albo kolczyków, a przecież jubiler zawsze ponosi przynajmniej część odpowiedzialności za brak profesjonalizmu producenta! Imponuje mi również to, że biżuteria Kruk potrafi przetrwać lata w niemal niezmienionym stanie, mogę ją więc polecać jako rozwiązanie, które nie rozczaruje nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.